Der er nu mulighed for at leje kontor-/klinik lejemål i ny renoverede lokaler i Dokken i Vejle. Ejendommen er beliggende ved siden af gågaden, Bryggen og med ca. 100 meter til banegården og offentlig transport.
Lejemålene er perfekte til mindre virksomheder som gerne vil bo centralt, lige fra enkeltmandsvirksomhed og op til 4-5 ansatte.
Lejemålene er beliggende på 1. sal med adgang fra gaden via trappe eller elevator og består af velindrettede og lyse kontor-/klinik lokaler, bred fordelings gang, toiletter, handicaptoilet samt fælles køkken.
Lejemålene overtages i den stand det er og forefindes. Såfremt udlejer skal male lejemålet samt pålægge nyt gulvtæppe, så vil lejen stige med 150 kr./kvm i den årlige leje.
                
                    
                    EDC Erhverv Poul Erik Bech, Vejle
                    
                                        
                                                
                        
                            
                                Henrik Troelsen                            
                            
                                Direktør                            
                            
                                58587792
                            
                            
                                20838518